• Víťazi okresného kola v cezpoľnom behu!

• Tak začíname pekne:
            Výsledková listina Okresného kola ZŠ v cezpoľnom behu z 20.9.2017 – chlapci

Dávid Hrdý, Ján Uhliar, Juraj Fergel ZŠ Nováky 1. miesto a postup do krajského kola!!

• Biela pastelka

• Milí rodičia, učitelia a žiaci!

Naša škola sa tentokrát zapojila do zbierky Biela pastelka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím.

Zbierka sa uskutoční od 22.9.2017 a prispievať môžete až do 29.9.2017.

Pomôžme aj my nevidiacim a slabozrakým ľuďom začleniť sa do bežného života!  Ďakujeme!

Viac info na: http://bielapastelka.sk/

• Schôdzky rodičov

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na prvé tohtoročné stretnutia rodičov a triednych učiteľov, ktoré sa uskutočnia nasledovne:

v roč. 1.-4. v pondelok 11.9.2017 o 15.30 hod.

v roč. 5.-9. v utorok 12.9.2017 o 15.30 hod. v kmeňových triedach. Veríme, že vykročíme do nového šk. roka úspešne spoločne aj spolu s Vami.