• Sme kolektív žiakov a učiteľov Základnej školy v Novákoch a máme spoločný cieľ.

Pomáhame tým, ktorí to potrebujú.

• ŠKoLSKý RoK 2018/2019

Darčeky pre deti z detských domovov
          O. Z. Fantázia detí organizuje zbierku darčekov pre deti z detských domovov. Naša škola sa rozhodla niektoré z detí obdarovať. Zbierka je dobrovoľná a prispieť môžete ľubovoľnou sumou. Za vyzbierané peniaze sa zakúpia darčeky – napr. svietiace topánky či lego (plníme konkrétne sny detí).
          Kde: trieda p. učiteľky Závadskej
          Kedy: od 16.11. – 5.12. 2018
          Urobme deťom z detských domovov krajšie Vianoce. Zaslúžia si viac pozornosti.
          Ďakujeme!

Zbierka suchých a trvanlivých potravín

Aj tento rok sa môžete zapojiť do zbierky potravín, ktoré budú venované rodinám zo slabšieho sociálneho prostredia. Vítané sú akékoľvek suché a trvanlivé potraviny, ako napr. cestoviny, ryža, múka, čaje, káva, sladkosti, a pod.

Aj takúto podobu môže mať vianočný darček!

V mene oranizácie Úsmev ako dar - ďakujeme! heart

• Giving Tuesday je deň ako stvorený na obdarúvanie!

Obdaruj spolužiaka niečím, čo ty už nepoužívaš, ale jemu to pomôže či ho to poteší!

Buďme štedrí!

Vítané sú knihy, oblečenie, hračky a pod.

Nezáleží na tom, čo daruješ, ale že sa staneš súčasťou!