• Kto sa pýta, ten sa dozvie. Kto sa dozvie, ten už dosť vie. Ten, kto dosť vie, nie je hlúpy, to sa nedá nikde kúpiť!
        • Myslím, že to dokážem. Viem, že to dokážem.
          • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
            • Čím viac čítaš, tým viac vieš. Čím viac sa učíš, tým viac miest navštíviš.
              • Naša duševná bystrosť sa rozvíja tým, že sami riešime problémy, nie tým, že nám niekto ukazuje, ako ich možno riešiť.
                • Nečakajte, kým budú dokonalé podmienky. Podmienky sa stanú dokonalými tým, že začnete.
                  • Čím viac toho vieš, tým lepšie veci robíš.
                    • Nedovoľ, aby ťa to, čo nedokážeš, zastavilo v tom, čo urobiť dokážeš.
                          • Školský pešibus úspešne "jazdí" ulicami mesta

Dnes 17.9.:

- cca 10 - 15 nenaštartovaných áut

- veľa rozhovorov

- veľa pohybu

Vďaka rodičovi p. Putiškovi plníme v praxi environmentálnu výchovu, ochraňujeme životné prostredie, budujeme vzťahy hneď od rána. A táto doprava je zadarmo! :DUž máme aj preukazy pešibusu! Takže, kto by sa chcel pridať - deti i dospelí - nech sa páči. Chodí s nami aj p. asistentka Veterníková a radi prijmeme medzi seba kohokoľvek.

• Triedne schôdzky rodičov

Milí rodičia,

pozývame Vás na prvé tohtoročné stretnutie v našej škole -

roč. 1.- 4. dňa 17.9. - pondelok - o 15.30 hod.

roč. 5.- 9. dňa 18.9. - utorok - o 15.30 hod.

Rada rodičov - zasadnutie triednych dôverníkov zvolených na týchto schôdzkach bude 20.9. - štvrtok - o 15.30 v riaditeľni školy.

• Ponuka krúžkov

Vážení rodičia, už v pondelok 10.9.2018 Vám donesú Vaše deti zo školy Vzdelávacie poukazy, ktoré môžete použiť na ich zapojenie sa do krúžkov školy. Vďaka vzdelávaciemu poukazu je pre dieťa krúžok zdarma. Na tomto mieste si už teraz môžete vybrať, do ktorého krúžku dieťa v našej škole prihlásite odovzdaním podpísaného vzdelávacieho poukazu škole do 20.9.2018: krúžky

• Školský pešibus

Do školy ŠKOLSKÝM PEŠIBUSOM!

Rodičia, v tomto školskom roku máme pre Vás a hlavne pre Vaše deti roč. 1.-4. novinku: ŠKOLSKÝ PEŠIBUS. Jeho trasu máte na priloženej fotke.

Trasa pešibusu:

Štart: Krátka ulica - 7.10 hod.

1. zastávka: Jednota - 7.15 hod.

2. zastávka: Budova školy 5.-9. - 7.20 hod.

• Platby za stravu v školskej jedálni

UPOZORNENIE - PRED BUDOVOU ŠJ NA PRIBINOVEJ UL. JE DOČASNE ROZKOPANÝ AREÁL. POUŽITE, PROSÍM, VCHOD CEZ VEĽKÚ BRÁNU PRI BUDOVE ŠJ).

Úhradu za stravu v školskej jedálni môžete zrealizovať trojakým spôsobom:

trvalým príkazom

jednorazovým prevodom na účet

šekom.

Odporúčame trvalý príkaz s termínom splatnosti do 20. v danom mesiaci, preplatky budú zúčtované na konci šk. roka alebo pri ukončení stravovania sa v ŠJ.

• My na FB

• Streda 19. 9. 2018