• Giving Tuesday

• V našej škole - 10/12/2019

Prines do školy oblečenie, knihy, hračky, jednoducho veci, ktoré už nepoužívaš, ale niekomu ešte urobia radosť a zídu sa mu! Ušetríme tak peniaze a zároveň aj našu krásnu prírodu!

Tešíme sa na Vás!

Info: veci prines do triedy p. uč. Závadskej, dostaneš lístok a zaň si môžeš niečo aj ty sám vybrať z prinesených vecí. Ostatné veci poputujú do Vianočnej burzy alebo rodinám, ktoré sú v núdzi.
        • Zbierka suchých potravín k Vianociam

• Spolok Dobronosov organizuje zbierku suchých potravín pre sociálne slabšie rodiny, ktoré zastrešuje organizácia Úsmev ako dar. Vítané sú cestoviny, ryža, múka, cukor, káva, čaje, škorica, klinček, iné koreniny, sladkosti, konzervy a podobne.

Chceme touto cestou pomôcť tým, ktorí to potrebujú a prispieť k ich pokojnému prežitiu vianočných sviatkov. Zbierka prebieha od 25. 11. - 15. 12. 2019.

Všetkým zo ❤ ďakujeme!

• DARČEK  POD  VIANOČNÝ  STROMČEK

• Slovenský Červený kríž, územný spolok Prievidza, v rámci projektu na podporu zraniteľných skupín už viac ako dve desaťročia organizuje humanitnú akciu pre deti z Detských domovov v Prievidzi a v Handlovej pod názvom:

,,Darček pod vianočný stromček,,

...a my sme sa rozhodli pomôcť. Prispej aj ty sumou len 1€ a pomôž deťom, ktoré si na Vianoce želajú plyšového medvedíka, autíčko na ovládanie, bábiku alebo hygienický balíček. Zbierka trvá do 15. 12. 2019.

Úprimné ,,ĎAKUJEM,, patrí každému, kto prispeje.