• ŠKoLSKý RoK 2018/2019

• Najmilší koncert roka - 6. 4. 2019

• Aj tento organizácia Úsmev ako dar poriada krásne podujatie pod názvom - Najmilší koncert roka, kde sa s kultúrnym programom predstavia deti z detských domovov.

Naša škola pri tom nemôže chýbať - budeme sa podieľať na organizácii podujatia, budeme pomáhať, čo nám budú sily stačiť.

Chceš sa tiež zapojiť?

Kontaktuj p. uč. Závadskú.

Tešíme sa na vás a ďakujeme za pomoc! :)

Darčeky pre deti z detských domovov
          O. Z. Fantázia detí organizovala zbierku darčekov pre deti z detských domovov. Naša škola vyzbierala sumu 55 eur a mohla tak obdarovať dve deti 11-ročnú Szimonettku a 10-ročného Kevina - Ježiško im priniesol krásne svietiace topánky!
          Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli!

Zbierka suchých a trvanlivých potravín

Aj tento rok sme zorganizovali zbierku suchých potravín pre sociálne slabšie rodiny. Všetky potraviny boli odovzdané tým, ktorí to naozaj potrebujú.  Podarilo sa nám vyzbierať niekoľko desiatok kilogramov suchých potravín.

V mene oranizácie Úsmev ako dar - ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli pomôcť touto cestou! heart

• Giving Tuesday je deň ako stvorený na obdarúvanie!

Obdaruj spolužiaka niečím, čo ty už nepoužívaš, ale jemu to pomôže či ho to poteší!

Buďme štedrí!

Vítané sú knihy, oblečenie, hračky a pod.

Nezáleží na tom, čo daruješ, ale že sa staneš súčasťou!