• Sme kolektív žiakov a učiteľov Základnej školy v Novákoch a máme spoločný cieľ.

Pomáhame tým, ktorí to potrebujú.

• Aktuálne

• Zbierka hračiek pre 2 ročné dievčatko - Anetku

• Dobronosi vyhlasujú zbierku hračiek pre 2-ročnú Anetku. Vyrastá sama so svojou maminou. Keďže peňazí nemajú nazvyš, hračkám od Vás by sa malá Anetka veľmi potešila.

Zber prebieha v triede p. uč. Závadskej.

Ďakujeme!

• Míľa pre mamu 2018 - 12. 5. 2018

•

Naši Dobronosi aj na akcii Materského centra Nováčik! Pomáhali celý deň - chystali, maľovali na tvár, upratovali, pomáhali pri súťažiach...

Veľká vďaka - Danko Torónyi, Emmka Putišková, Anet Karaková, Aďko Mikloš, Lenka Roháčová, Norik Kmeť, Samko Štanga, Slávka Hutníková, Saška Ďurtová, Vivi Kucejová, Kajka Karaková, Simonka Obertová, Saška Boriková, Adamko Putiška, Matúško Závadský, Domi Čerňanská, Dianka Urbaneková a Paťko Košík :)

• Bagetka pre Petronelku

• Každý chce pomáhať! Aj firma Catering Josip, s. r. o.! Keď uvideli našu zbierku "Náramok pre Petronelku", pridali sa k nám a ponúkli, že celý výťažok z predaja bagiet, rožkov, nápojov v dňoch od 21. 5. - 25. 5. 2018 venujú do našej zbierky! My im za to ďakujeme a prosíme rodičov, aby v týchto dňoch "odmietli" robiť deťom desiatu :)

Prajeme pený deň!

• Náramok pre Petronelku

• Naši žiaci sa rozhodli finančne pomôcť našej žiačke a kamarátke Petronelke! A to pletením a predávaním nádherných náramkov.

Príďte si vybrať a finančne tak prispejete sumou 2 EUR Petronelke na náročnú liečbu!

Predaj bude prebiehať vždy cez veľkú prestávku na chodbe pred triedou anglického jazyka (p. uč. Závadská).

Ďakujeme!

• Tehlička

V pôstnom období sme sa zapojili do 13. ročníka verejnej a dobrovoľnej finančnej zbierky Tehlička pre rok 2018, zapísanej v registri zbierok Ministerstva vnútra SR pod registračným číslom SVS-OVS2-2017/035609 dňa 23. 10. 2017, organizovanou o.z. SAVIO - ... pretože "Spolu môžeme zlepšiť situáciu detí a mládeže na severe Kene" – snažili sme sa  tak pomôcť miestnym obyvateľom oblasti Korr získať lepší prístup k pitnej vode a energiám, zvýšiť povedomie o dôležitosti vzdelania pre všetkých, ako aj konkrétne prispieť k neformálnemu i formálnemu vzdelávaniu detí a mládeže.

Vyzbieraná suma bola v hodnote 80,- eur. Ďakujeme všetkým, ktorí ochotne prispeli!

• Najmilší koncert roka

• Dňa 14. 4. 2018 sa konal Najmilší koncert roka, ktorý organizuje Úsmev ako dar.

A pri organizácii nechýbali ani naši dobrovoľníci!

Touto cestou chceme poďakovať Kristínke Chudej, Vaneske Znamenákovej, Dominike Plekancovej, Dominike Čerňanskej, Dianke Urbánekovej, Saške Kucejovej, Simonke Koššovej a Tadeáškovi Blahovi za ochotu zúčastniť sa takejto akcie a nezištne pomôcť druhým!