• Milá návšteva

• V utorok našu školu poctila legenda tenisového sveta p. Miloš Mečíř, olympijsky víťaz zo Soulu 1988. Počas besedy mu žiaci kládli rôzne otázky, na ktoré trpezlivo odpovedal. Ochotne sa s nimi vyfotil a zaujímal sa o ich športové aktivity.  Ďakujeme za návštevu!

• Oznamujeme rodičom žiakov, že triedne rodičovské združenie pre

1. stupeň sa uskutoční 19. 9. 2022 o 15:30 hod.  v   triedach na Ul. J. C. Hronského,

pre 2. stupeň  20. 9. 2022 o 15:30 hod.  v  triedach na Pribinovej ul.  Tešíme sa na Vašu účasť.

• Pozdrav z 1.A

• Rozbehol sa nový školský rok a na školské povinnosti aj radosti si zvykajú najmä naši najmladší žiaci. Naši nováčikovia sa stihli spoznať s pani učiteľkami, vychovávateľkami, so žiakmi školy. Múdre sovičky z 1.A sa v škole už orientujú ako druháci, v jedálni sa po náročnom vyučovaní zdravo najedia. Veľmi sa tešia aj do družiny a vyzerá to tak, že budú riadna partia.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 pre 1. a 2. stupeň sa uskutoční 5. 9. 2022 o 8:30 v areáli školy na Ul. J. C. Hronského ( ihrisko za poštou).

Škola sa riadi pokynmi MŠVVaŠ SR: https://www.minedu.sk/zelena-otvorenym-skolam/

• Rodič predloží na začiatku školského roka a po každej absencii žiaka trvajúcej 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní písomné Vyhlásenie o bezpríznakovosti - elektronicky cez EduPage alebo prostredníctvom tlačiva:
            • Rodič môže ospravedlniť žiaka na 5 po sebe idúcich vyučovacích dní.
            • Pred začiatkom školského roka nie je potrebné samotestovanie.
            • Po ukončení karantény musia nosiť ešte 5 dní zamestnanci respirátor a žiaci respirátor alebo rúško.
            • ŠKD  je v prevádzke od 6. 9. 2022 od  6:00 – 7:30 a po vyučovaní do 16:30 hod.
            • ŠJ je v prevádzke od 6. 9. 2022. Prihlásiť dieťa na stravovanie môžete osobne alebo telefonicky na čísle 046 5461104 do 5. 9. 2022 vrátane.
            • V prípade nepriaznivého počasia sa otvorenie školského roka uskutoční v triedach.                            Tešíme sa na Vás.