• Naši cyklisti opäť vynikajúci!

• Dňa 2.6. 2016 sa uskutočnilo v Považskej Bystrici  krajské kolo v dopravnej súťaži „Na bicykli bezpečne!“  Naše družstvo v zložení: Tomáško Badáň, Matúško Sány, Radka Hagarová a Sofika Svitková obsadili 2.miesto. Tomáško bol najlepší v súťaži jednotlivcov – chlapci a Radka obsadila druhé miesto medzi dievčatami. Za vzornú reprezentáciu školy, mesta a okresu im ďakujeme a gratulujeme! Na súťaž žiakov pripravoval p. uč. Ján Trlík.

• 3.A na Tematíne

• V jeden krásny slnečný deň 21.mája 2016 sme sa my žiaci 3. A  rozhodli nenechať svojich rodičov doma, práve naopak! Pribalili sme ruksaky aj im! winkRodičia našu výzvu prijali a s pani učiteľkou vybrali za cieľ  hrad Tematín, v krásnej oblasti Považského Inovca. Počasie nám prialo, s veselou náladou sme ľahko zvládali ľahšie aj ťažšie úseky, občas aj s behomsmiley . Na hrade šikovní ockovia rozložili oheň, opiekli sme si špekačky, čo pripravili mamičky, zasúťažili sme si, „chytali letný bronz“ a po ceste naspäť sme sa rozhodli navštíviť aj neďalekú dedinku „Horná Dolná“. Večer sme domov prišli síce unavení, ale plní úžasných spoločných zážitkov, bolo nám fantasticky!! laughyes

Do galérie 3.A na Tematíne boli pridané fotografie.