• Obvodové kolo v prehadzovanej

• Štvrtáci Samuel Grman, Sebastián Karak, Tobiáš Sedlák, Saskia Gatialová, Timea Toronyiová a tretiak Erik Šimkovič nás 27.2.  reprezentovali v obvodovej  súťaži v prehadzovanej a postúpili do ďalšieho kola. Kým sa dozvedia, kto bude ich súperom, trénujú s pani učiteľkami Alenou Obžerovou a Martinou Kováčovou. Gratulujeme a držíme palce v ďalšom kole!

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

• Pripravení recitátori, zaujímavé a zábavné texty aj trošku trémy.  V laviciach pozorná porota, za chrbtom súťažiacich sústredené oči básnika. Takto to vyzeralo počas súťaže. Potlesk patril všetkým, ocenenie týmto recitátorm:

V katg. poézia: 1. miesto  Barborka Oršulová zo IV.A, 2. Laura Fašanková z II.B a 3. Bronka Kertészová z II.B.

V katg. próza : 1. miesto Matúš Rus zo IV.A,  2. Matúš Tänzer z II.B a Adam Putiška z III.B, 3. Carolien Šnircová zo IV.A. Blahoželáme.

• ONLINE KNIŽNICA

• Milí naši žiaci, rodičia, priatelia!

Vzdelávanie - to nie je len škola. Všetci to vieme a my vás chceme vo vlastnom rozvoji podporovať. Preto kolektív pedagógov školy pripravil pre vás ONLINE KNIŽNICU. V nej nájdete - v každom predmete nájdete užitočné odkazy na výborné stránky, knihy, vaše prezentácie či prezentácie vašich spolužiakov. Okrem predmetov tu nájdete odkazy na iné portály, ktoré vám umožnia precvičiť si daný predmet, oblasť, zručnosť. Túto našu novinku budeme neustále zlepšovať, ale vy ju môžete už teraz využívať. Veľmi sa tešíme z našej knižnice a dúfame, že podnety do nej budete pridávať aj vy.  Ako ju nájsť?  Horné menu - PODPORA ŽIAKOV.