• Oznam rodičom

• V školskom roku 2022/2023 majú žiaci - stravníci  nárok na dotáciu na stravu, a to:

1. Deti, ktoré dovŕšili 15 rokov - budú po dovŕšení 15 rokov automaticky preradené na dotáciu. Rodičia nemusia vypisovať čestné prehlásenie, vedúca ŠJ ich bude informovať telefonicky.

2. Deti v hmotnej núdzi - rodičia, ktorí poberajú dávku v hmotnej núdzi, musia túto skutočnosť oznámiť vedúcej ŠJ do 15. 7. 2022.

3. Deti, ktorých rodičia nepoberajú daňový bonus - rodičia musia vyplniť čestné vyhlásenie, na tlačivo napísať meno dieťaťa, adresu trvalého bydliska a rodné číslo a vypísané tlačivo poslať na adresu jedalen.novaky@gmail.com do 31.7. 2022.

• Slávnostná akadémia

• Naši žiaci sa symbolicky so školou pred prázdninami rozlúčili na slávnostnej akadémii. Na akadémii boli ocenení všetci žiaci, ktorí dosiahli úspechy v rôznych vedomostných a športových súťažiach. S deviatakmi sme sa rozlúčili a popriali im veľa šťastia na strednej škole. Všetkým prajeme príjemné prázdniny a pedagogickým i nepedagogickým zamestnancom školy príjemnú dovolenku!