• Oznam rodičom

• Oznamujeme zákonným zástupcom žiakov, ktorí mali záujem o antigénové samotesty v mesiaci jún, aby si ich prišli prevziať v priebehu utorka 30.8. 2022  a stredy 31.8. 2022  v čase od 7:30 - 15:00 hod. Druhý stupeň na Pribinovej ulici.Testy môže prevziať len zákonný zástupca žiaka.

Použitie AG testu nahláste triednemu učiteľovi, prípadne cez Edupage. Ďakujeme.

Vedúca školskej jedálne prosí rodičov, ktorí majú záujem o stravu v školskej jedálni pre svoje dieťa v školskom roku 2022/23, aby ho prihlásili na tel. čísle 046 5461 104. Viac v záložke :

Základná škola, Pribinova ul. 123/9, Nováky (edupage.org)