• Krajské kolo atletika

• Dňa 22. mája sa uskutočnilo krajské kolo v atletike v Dubnici nad Váhom. Zúčastnili sa ho naši chlapci Kristián Karak a Peter Nižný. Kristián obsadil v behu na 60 metrov 10. miesto a Peter vo vrhu guľou 8. miesto. Aj keď nestáli na stupni víťazov, patrí im gratulácia za podané výkony.

• Školský inšpiratívny festival

• Tento rok sa na našej škole uskutočnil v poradí už 3. ročník Školského inšpiratívneho festivalu. V ňom nás naši žiaci oboznámili so svojimi záľubami, prípadne svojimi úspechmi v rôznych športových kluboch. Tento rok sme spoznali Karate klub v Novákoch, Klub rýchlostnej kanoistiky, Flyfit, DHZ v Diviackej Novej Vsi, Kolotoče Šiatinský a zistili sme, ako sa starať o koňa. Cieľom festivalu je inšpirovať  spolužiakov k  rozvíjaniu svojich záľub a záujmov. Verím, že v tom boli žiaci úspešní.

A v závere prišla naša prvá mexická vlna :-)

• Poďakovanie za sponzorský dar

• Touto cestou by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Nestlé Slovensko za poskytnutý sponzorský dar pre našich žiakov. V mene našich detí Vám tiež veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa pracovných úspechov.

• Poďakovanie za sponzorský dar

• Touto cestou by sme sa chceli poďakovať spoločnosti COOP JEDNOTA za poskytnutý sponzorský dar pre našich žiakov. V mene našich detí Vám tiež veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa pracovných úspechov.

• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Vedúca školskej jedálne upozorňuje a žiada zákonných zástupcov žiakov prihlásených na stravovanie, ktorí ešte  neuhradili réžiu (5 eur mesačne) za mesiac január - jún, aby tak urobili, čo najskôr.

Prípadne sa o uhradení - neuhradení informovali na tel. čísle: 5461 104