• Noc v knižnici

• Z piatka na sobotu strávili druháci noc plnú dobrodružstiev. Spolu so svojimi knižnými hrdinami hľadali rozprávkové poklady a riešili záhady  troch vedomkýň nápadne sa podobajúcich na pani učiteľky Ivanku, Martinku a tetu Martu z knižnice. Ktovie, aké príbehy im  priniesli sny v knižkovom kráľovstve...

• Sme finančne gramotní!

• Vo štvrtok 28. marca 2019 sme sa zapojili do online súťaže Európsky kvíz o peniazoch. V konkurencii 150 tímov sa naši deviataci vôbec nestratili. Tím 9.B obsadil 5. miesto a tím 9.A sa tešil z celkového prvenstva, ktoré im okrem získaných vedomostí prinesie aj finančnú odmenu vo výške 300 €.

• Predškoláci na návšteve

• Zápis sa  blíži a predškoláci sa  pripravujú na rolu školákov. Veríme, že po návšteve u prvákov sa budú ešte viac tešiť do školy.